$50.00
for one, $45/each for 2-4, $$40/each for 5-8, $35/each for 9-10, $30/each for 11-12. 
$50.00
for one, $45/each for 2-4, $40/each for 5-8, $35/each for 9-10, $30/each for 11-12.